image
   
lt  |  en
 
image

2020  04 10

VEIDO  APSAUGOS - įsigyti čia.

 

 2020 04 09

Buvom, esam ir būsim pasiruošę bei pasipuošę! #devekimkaukes #stopvirusui😷👍

 

2020 03 15 SVARBI INFORMACIJA

 Siekiant prisidėti suvaldyti korona viruso plitimą mūsų šalyje, informuojame apie pasikeitusias išsikrovimo/pasikrovimo  taisykles.

Taisyklės bus iškabintos visose matomose išsikrovimo/pasikrovimo vietose.

 Peršalęs ar karščiuojantys vairuotojai negali būti siunčiami į reisus.

Nesilaikantiems nurodymų būsime priversti skambinti policijai.

 Būkime atsakingi ir saugokime vieni kitus.

SVARBIAUSIA - LAIKYTIS SAUGAUS ATSTUMO (MIN 2-3 METRAI). STOTI Į PAŽYMĖTĄ VIETĄ "LAUKTI ČIA"

  

2019 11 18

Kalėdos ne už kalnų! Siūlome paskubėti ir dovanėlėmis pasirūpinti iš anksto. Didelis pasirinkimas įvairiausių smulkių dovanėlių mūsų elektroninėje parduotuvėje www.spaustukai.lt ?

2019 08 23

Nuostabūs vaizdai, puikus oras ir nuostabus kolektyvas nuteikė išties optimistiškai prieš naująjį rudens sezoną. Simboliškai paminėjome "Baltijos kelio " 30- metį... 1989 metų "Baltijos kelias"  parodė,kad susitelkę galime pasiekti labai daug ir įgyvendinti savo svajones. Mes tai prisimename ir tai yra svarbu.Tikimės, kad  gamtos ir sporto įkvėpti nepritrūksime jėgų tolimesniuose darbuose ir motyvacijos jiems atlikti :)  Visus sveikiname su "Baltijos kelio" 30-mečiu!

  

 

2019 05 30

UAB "Starna" priėmė pas save į įmonę Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos mokinius. Supažindino su įmonės veikla,

parodė gamybos procesus. Vėliau smagiai pažaidėme bilijardą, kurio stalas buvo pagamintas Ramučiuose įsikūrusioje

įmonėje UAB "Bilijardai", kurią mokiniai taip pat aplankė ir pamatė, kaip gaminami tokie stalai. Verslo ir švietimo įstaigų

bendradarbiavimas yra labai svarbus, kuomet mokiniai iš anksto supažindinami su verslo procesais ir pasisemia praktinių

žinių.

 Sveikiname su šv. Kalėdomis ir Naujaisiais 2019 metais

2018 10 09

UAB "Starna" švenčia 20 metų Jubiliejų!!!

Džiaugiamės ir dėkojame visiems, kurie buvo , yra ir dar bus ilgai kartu su mumis! 

 

2018 09 10

Atidarėme naują WeLoc spaustukų elektroninę parduotuvę.

Atidarymo proga N U O L A I D O S  iki 50% !

Malonių pirkinių! Spauskite  čia:

2018-02-16

UAB "Starna" sveikina visus su Lietuvos Respublikos Nepriklausomybes 100- mečiu!

 

2017 12 31

2017 06 10

Kai darbas derinamas su pramogomis :) 

"Speedway" kartodromas jau išbandytas! Sveikiname nugalėtojus ir visus dalyvavusius!

 

 

Kelionė Anykščių Geležinkelio Siauruku

 

 

 

2017 02 08

UAB "Starna" prisideda prie žiedinės atliekų rūšiavimo sistemos ir įmonėje yra rūšiuojamos atliekos atsakingai.

Dėkojame Žaliajam Taškui, suteikusiam atliekų rūšiavimo dėžes.

Sveikiname visus su šv.Kalėdomis ir  Naujaisiais 2017 metais!

 

 

2016-10-09

Sveikiname UAB "Starna" su 18-tuoju gimtadieniu!

Jei skaičiuotume pagal žmogaus metus - tai 18-ka  - toks amžius, kai žmogus tampa pilnamečiu, na ir.. oficialiai gali laikytis vairuotojo teises! Ta proga vadovui ir buvo įteiktos vairuotojo teisės - tortas!

Sveikiname ir skanaus!

 

2016-09-02

UAB "Starna" džiaugiasi, galėdama prisidėti prie naujos Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos kulinarinės klasės įrengimo kartu su

Virtuvės mitų Griovėjų (VMG kulinarinė klasė) kolektyvu su atnaujinta moderniausia buitine technika: 2 kaitlentėmis, 2 orkaitėmis, indaplove, 2 gartraukiais ,penkiais darbastaliais, net 32 mokymosi vietomis, virtuvės sala gaminimui, erdviomis spintomis, būtiniausiais indais – nuo puodų iki desertinių šaukštelių, taip pat padovanota ir turtinga kulinarijos biblioteka, mokyklos bendruomenės susibūrimo ir švenčių stalas, įrengta šiukšlių rūšiavimo sistema. Mes manome, kad vaikai - mūsų ateitis, į kurią reikia nuolatos investuoti, kad jie užaugtų dorais piliečiais ir ,gyvendami gražesnėje aplinkoje,  mokėtų ateityje tokią pačią kurti ir patys!  Dalinamės keletu nuotraukų iš VMG klasės atidarymo.

Daugiau informacijos apie VMG kulinarijos klasės projektus galite rasti čia : www.atsakingas.eu

 

 

2016-07-16

Ši  2016 m. vasara - ypatinga!  Prasideda Olimpinės Žaidynės Rio de Žaneire, Brazilijoje!

Ta proga UAB "Starna" taip pat nusprendė pasiruošti joms ir surengė mini olimpines varžybas "Rio de Starna prie Dubysos".

Buvo daug geros nuotaikos, rungčių ir nors truputį pavargome, bet nuotaika (kaip ir oras)  buvo tiesiog puiki! 

 

 

 

2016-06-04

Dėkojame transporto kompanijai UAB "Tomegris", kurie pakvietė mus sudalyvauti "Vilnius Challenge' 2016" - miesto multi sporto varžybose ir patirti tikrus nuotykius!

Nuotaika buvo puiki, finišas pasiektas, aktyviai praleistas laikas ir geros emocijos komandinėje veikloje tikimės duos tik pačius geriausius rezultatus bei skatins ir toliau siekti kuo didesnių aukštumų tiek sporte, tiek versle.

 

 

2016-01-29
Džiaugiamės 2015 metais vėl tapę viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir spračiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių ir pasipuošėme prestižiniu ženkliuku - Gazelė 2015

 

2015-12-31

Sveikiname visus su Naujaisiais 2016 Metais!

 

2015-09-05

UAB "Starna" kolektyvas sportiškai ir linksmai atsisveikino su vasara Svencelėje - "Pasakyk vasarai Sudie 2015!" 

Išbandėm vandens lentas "wake board", kas nebuvo taip lengva,kaip pasirodė iš pirmo žvilgsnio...

 

Aplankėm Ventės ragą 

Ventės ragas - labiausiai žinomas dėl jame įkurtos praskrendančių paukščių žiedavimo stoties. Jo ilgis siekia 5,5 km, plotis – 2,2 km. Priešingame marių krante yra Preila.

 

Kintuose pasimatavome su Didžiąja Tuja (18,2m /2004m)

  

Užlipome į Drevernos apžvalgos bokštą (15m), kuris atidarytas buvo tik 2015 gegužės mėnesį  pasigrožėti Kuršių marių ir Neringos vaizdais iš žemyninės pusės..

 

Taip pat aplankėme Mingės (Minijos) kaimą – tai  žvejų kaimas Šilutės rajono savivaldybėje. Kaimo namai išsidėstę abipus Minijos upės, fasadais į upės pusę. Tai vienintelis gatvinis kaimas, kuriame gatvę atstoja upė, tačiau tilto per upę greta nėra. Dėl gražaus, unikalaus gamtovaizdžio dar vadinamas „Lietuvos Venecija“

2015-01-30

Džiaugiamės 2014 metais tapę viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir spračiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių ir pasipuošėme prestižiniu ženkliuku - Gazelė 2014.

Gazelė 2014

*********************************************************************************************************************************************

Sveikiname visus su Naujais 2015 metais

Ta proga smagiai palydėjome senuosius metus ir pasitikome Naujus 2015 Ožkos metus. Tikimės,kad jie bus dar sėkmingesni nei praėjusieji ir dalinamės savo "Kelionės su "Starna" į Kalėdas" vaizdais:

Kad Kalėdos būtų dosnios ir jas pasiektumėme, pakeliui atlikome nemažai darbų ir užduočių,kad tik Kalėdų Senelis mūsų nepamirštų ir mus aplankytų.:)

Maitinome karves,skutome bulves,  nudirbome kitus ūkinius darbus pas tikrus ūkininkus ir t.t

*********************************************************************************************************************************************

2014-05-16

Šiais neramiais laikais visiems darbuotojams UAB "Starna" surengė Karinį pasiruošimą ginti ne tik įmonės prestižą ir garbę, bet ir būti pasiruošusiems apginti savo tėvynę Lietuvą :) Praleidome puikų laiką smagioje ir linksmoje kompanijoje, atlikome daug užduočių, buvom išdažyti specialiąja maskuote, aprengti beveik lietuviška karine uniforma :), išbandėm save medicininės pagalbos suteikimo kursuose, išmokom užsidėti dujokaukę, naudotis šaunamaisiais ginklais, pasportavom, o šitaip pasitreniravę, po to smagiai kirtom kareivišką košę, kuri buvo daug skanesnė nei šašlykai... Dalinamės savo Karinio vakarėlio ispūdžiais ir nuotraukomis

 

2013 m . Kalėdinis UAB "Starna" vakarėlis. Jo metu buvo kuriamas 15 metų įmonės gyvavimo proga  filmas "15 metų ir viena naktis dvare" apie besivaidenančius vaiduoklius-bajorus Akmenių dvare, kur veiksmas ir vyko. Siužetas trumpai buvo toks: į dvarą atvyksta kompanija švęsti kolegės gimtadienio, kuris netikėtai pasisuka visai netikėta linkme... - dvare pradeda vaidentis prieš šimtus metų ten gyvenusių bajorų šeimyna, kuriems nepatinka, kad į jų buvusį dvarą suguža besilinksminanti kompanija ir stengiasi kuo greičiau juos iš ten iškrapštyti....

Filmavimo metu visi turėjo savo vaidmenį ir pabandė įsijausti į aktoriaus profesiją..:). Nuotaikomis  ir nuotraukomis dalijamės žemiau

 

2013-12-14

2013 Gegužę,  paminėdami Kaimynų dieną pasikvietėme savo kaimynus UAB "Hoptransa" į draugiškas krepšinio rungtynes. Kaimynai sugužėjo pas mus ne šiaip sau  - o  pasiruošę kaip turi būti : su sirgaliais/sirgalėmis, sirgalių atributika ir dar visai šviežia ir dar dažais bekvepiančia žaliai-balta apranga! Tikrai įspūdinga! Nenuostabu,kad ir laurus nuskynė UAB "Hoptransa" komanda, o merginų tritaškių turnyre taip pat 1-ąją vietą laimėjo mūsų kaimynai! Sveikiname nuoširdžiai ir laukiame revanšo! :)

Dalinamės nuotraukomis

2013-05-31

 

 

 

2012 metų vasarą palydėti ir pasitikti šaltąjį sezoną 2012m. rugsėjį UAB "Starna" kolektyvas nusprendė, išbandydami savo jėgas, varžydamiesi Aukštadvario kartodrome prie kartingų vairo. Buvo smagu išbandyti greitį ne darbe, o prie vairo. Panašu greičio mūsų darbuotojai nebijo ir užvirė inirtinga kova...Nuotraukomis ir rezultatų lentele dalijamės žemiau.

2012-09-18

images/Aukstadvario kartingu rezultatai(3).jpg

 

 

2012 UAB "Starna" Kalėdinis vakarėlis Akmenių dvare. Tema buvo kulinarinė - pasikvietėme šaunųjį kulinarą Robertą Ščesnavičių, kad ne tik mus pavaišintų savo kulinariniais stebuklais, bet taip pat pamokytų ir mus kai ko patiems pasigaminti..Vakarėlis stebino ne tik kulinariniais stebuklais, bet  žiema pateikė taip pat nemažai staigmenų - užklupusi netikėtai smarki pūga dvare nakčiai įkalino ne tik mus, bet ir mūsų kulinarą bei fotografą...

2012-12-18

 

 image
image © 2006 UAB Starna   Visos teisės saugomos
Kontaktai  El.paštas
image